Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ glass making sodium carbonate soda ash ] eşleşme 19 Ürünler.
Na2CO3 Soda Kül İyi havalandırılmış alan için yoğun Kokusuz
| Kimyasal formül: | Na2CO3 |
|---|---|
| Erime noktası: | 851 °C |
| Dış görünüş: | Beyaz toz |
Na2CO3 moleküler formülüyle çok yönlü bir sodyum karbonat maddesi
| Moleküler ağırlık: | 105,99 G/mol |
|---|---|
| çözünürlük: | Suda çözünebilir |
| PH: | 9.2-10.2 |
High Quality 99.2% Purity Industrial Grade Sodium Carbonate Dense Soda Ash For Glass Detergents
| Paketleme: | 25kgs/ 50kgs/ 1000kgs çanta |
|---|---|
| HS kodu: | 2836200000 |
| Örnek: | 1000g içinde Ücretsiz |
Endüstriyel Kimyasal Sodyum karbonat formülü Soda Kül EINECS No 231-867-5 için akış ajanı
| HS: | 2836200000 |
|---|---|
| CAS: | 497-19-8 |
| Ödeme: | TT LC |
Beyaz Kristal Hafif Soda Külü Tozu CAS 497-19-18 ISO Onayı
| İstifleme Yoğunluğu: | 500-600kg/m³ |
|---|---|
| HS: | 2836200000 |
| CAS: | 497-19-18 |
% 99 Rafine Tuz Sodyum Klorür Parçacıkları 60-80 Mesh CAS 7647-14-5
| sınıflandırma: | klorür |
|---|---|
| CAS Numarası.: | 7647-14-5 |
| MF: | NaCI |
Industrial Grade White Powder 99% 25 Kg Price Sodium Sulphate Anhydrous 7757-82-6
| HS kodu: | 2833110000 |
|---|---|
| Raf ömrü: | 2 yıl |
| Örnek: | Ücretsiz 500g |
Su Arıtma için 60 Mesh% 99,1 Saflıkta Rafine Tuz CAS 7647-14-5 NaCl
| saflık: | %99,1 min |
|---|---|
| kullanım: | Su Arıtma Dezenfeksiyonu |
| Depolamak: | Kuru Serin Yer |
JIUCHONG 9.5kg / 50 / 25kg gübre potasyum sülfat 0-0-50
| Ürün Adı: | Pottazi sülfat |
|---|---|
| Moleküler ağırlık: | 174.259 |
| Sertifika: | ISO, COA, MSDS |

