Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ magnesium sulphate in water treatment ] eşleşme 87 Ürünler.
Bulk 99% Powder Industrial Grade Na2so4 Powder Sodium Sulphate Na2SO4 For Detergent
| HS kodu: | 2833110000 |
|---|---|
| Raf ömrü: | 2 yıl |
| Örnek: | Ücretsiz 500g |
Industrial Grade White Powder 99% 25 Kg Price Sodium Sulphate Anhydrous 7757-82-6
| HS kodu: | 2833110000 |
|---|---|
| Raf ömrü: | 2 yıl |
| Örnek: | Ücretsiz 500g |
Yeşil Vitriol Demir Sülfat Heptahidrat %98
| EINECS numarası: | 231 - 753 - 5 |
|---|---|
| Diğer isim: | Demir sülfatı |
| Dış görünüş: | Beyaz Kristal |
500g Serbest Amonyum Sülfat Kimyasal NH4 2SO4 Gübre için Caproactam Sınıfı ISO Sertifikalı
| KULLANIM: | Gübre veya Katkı Maddesi |
|---|---|
| Örnek: | 500g Ücretsiz |
| Adedi: | 10 ton |
JIUCHONG 9.5kg / 50 / 25kg gübre potasyum sülfat 0-0-50
| Ürün Adı: | Pottazi sülfat |
|---|---|
| Moleküler ağırlık: | 174.259 |
| Sertifika: | ISO, COA, MSDS |
Gıda sınıfı Yüksek saflık% 98 Toz Mg ((OH) 2 Magnezyum Hidroksit Tuzu CAS 1309-42-8
| Moq: | 20 Ton |
|---|---|
| Saflık: | %95 dak. |
| Formlar: | Beyaz toz |
Endüstriyel Sınıf Granül Suda Çözünür Tarım Demir Sülfat Heptahidrat
| MOQ: | 10Tons |
|---|---|
| Packaging: | 25kg/50kg/1000kg Can Be Customized |
| Color: | Green |
Yıkama Baskı Boyama Sodyum Sülfat Susuz Endüstri Sınıfı
| Konteyner Kapasitesi: | 27 ton |
|---|---|
| Örnek: | Ücretsiz örnek |
| Adedi: | 50 kilo |
High Quality Industrial Grade Powder Aluminum Sulfate 25kg Al2(SO4)3 of CAS 10043-01-3
| Moq: | 25 ton |
|---|---|
| Kullanım: | Su arıtma |
| Paketleme: | 25kg 50kg 1000kg |
Industrial Grade Sodium Metabisulfite Powder Na2S2O5 in 25kg Bag - Soluble in Water and Used as Bleaching Agent
| İstikrar: | Nemde kolayca bozulur ve havaya maruz kaldığında kolayca sodyum sülfat haline oksidlenir. |
|---|---|
| Moleküler formül: | Na2S2O5 |
| Koku: | Sülfürlü Koku |

