Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ sgs magnesium chloride hexahydrate ] eşleşme 31 Ürünler.
Çiftlik Çimentoları için Çok Kullanımlı Su Sıvısız Magnezyum Klorür Su Sıvısız Toz
| görünüşü: | Beyaz toz |
|---|---|
| Saflık: | %99 dk |
| Paketleme: | 25kg / 50kg / 1000kg |
Magnezyum klorür Su Sıvısız 46% 99% Saflık Çeşitli Paket Boyutlarında Dondurucu Ajan olarak
| Paket: | 25kg / 50kg / 1000kg Veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Saflık: | %46 %99 |
| CAS NUMARASI: | 7786-30-3 |
98% Min Hammadde Kimyasallar Magnezyum klorür Susuz Blok Çimento için
| görünüşü: | Beyaz Blok |
|---|---|
| Saflık: | %98 dak. |
| Paketleme: | 25kg / 50kg / 1000kg |
Kuru depolama Susuz Magnezyum klorür Susuz pullar %99 CAS 7791-18-6
| MF: | mgcl2 |
|---|---|
| Depolama: | Kuru Yer |
| Uygulama: | Hücreleme, buz çözme maddesi, gübre |
Yüksek Saflık Kokusuz Magnezyum Klorür Kaynama Noktası 1412.C'li Magnezyum Klorürün Susuz Fiyatı
| Erime noktası: | 714°C |
|---|---|
| Kaynama noktası: | 1412°C |
| Paket: | 25kg / 50kg / 1000kg Veya Özelleştirilmiş |
Magnezyum klorür Susuz Serbest Örnek 500g Saflık 46% 99% Kaynama Noktası 1412.C Dondurucu Ajan için
| Kaynama noktası: | 1412°C |
|---|---|
| Örnek: | Ücretsiz Örnek 500g |
| CAS NUMARASI: | 7786-30-3 |
Su Ürünleri Yetiştiriciliği İçin Yem Sınıfı Beyaz Toz Mgcl2 Hekzahidrat
| Sınıf standardı: | Endüstriyel Sınıf, Yem Sınıfı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| kullanım: | Su Ürünleri Yetiştiriciliği |
Beyaz Toz Kalsiyum Klorür Susuz CaCl2 Dökme CAS 10043-52-4 Kükürt Giderme
| Adedi: | 30 kilo |
|---|---|
| Boyut: | 10cm / 10 - 15cm / 15 - 20cm |
| paket: | 25kg / 30kg / 1000kg |
High Purity 17% Agricultural Grade Aluminum Sulfate for Waste Water Treatment
| Moq: | 20 ton |
|---|---|
| Kullanım: | Su arıtma |
| Paketleme: | 25kg 50kg 1000kg |
%16 - %17 Saflıkta Alüminyum Sülfat Tozu Alüminyum Sülfat Atıksu Arıtma
| Adedi: | 10 ton |
|---|---|
| kullanım: | Su arıtma |
| Paketleme: | 25kg 50kg 1000kg |

