Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ sulfate magnesium heptahydrate ] eşleşme 55 Ürünler.
Endüstriyel amaçlar için Magnezyum Sülfat Monohidrat
| Ticari marka: | özel |
|---|---|
| CAS numarası: | 14168-73-1 |
| kullanımlar: | Gübre, Gıda Katkı Maddesi, İlaç Hammaddesi |
231-298-2 Su Arıtımında Susuz Magnezyum Sülfat %98 Min
| Anavatan: | Şandong, Çin |
|---|---|
| CAS: | 7487-88-9 |
| İçerik: | %98 dak. |
Mgso4 7h2o 99min Magnezyum Sülfat Heptahidrat Suda çözünür gübre
| PH: | 7,0 (100 g/l, H2O, 20 °C) |
|---|---|
| Kimyasal formül: | MgSO4 7H2O |
| çözünürlük: | Suda çözünebilir |
Endüstriyel Magnezyum Sülfat Monohidrat, Moleküler Formülü Mgso H2O
| Kalıcılık süresi: | 2 yıl |
|---|---|
| Örnek: | 500 g |
| CAS numarası: | 14168-73-1 |
Endüstriyel Kalite Yem Magnezyum Sülfat Monohidrat Dayanıklı Dayanıklı
| Moleküler formül: | MgSO4 |
|---|---|
| görünüşü: | Beyaz kristal tozu |
| Uygulama: | Gübre Olarak Kullanılır |
Endüstriyel Magnezyum Sülfat Monohidrat Tarımsal Gübre için
| Sınıf: | Endüstriyel, tarımsal sınıf |
|---|---|
| Saflık: | %98 Min |
| CAS: | 7487-88-9 |
2 Yıl Son Kullanma Tarihli Demir Sülfat Heptahidrat Toz Gübre Düşük As İçeriği
| MOQ: | 10Tons |
|---|---|
| Packaging: | 25kg/50kg/1000kg Can Be Customized |
| Color: | Green |
Gübre için 4-6mm Magnezyum Sülfat Tuzu Magnezyum Sülfat Heptahidrat 99Dk
| Dış görünüş: | Beyaz Kristal, Beyaz Granül |
|---|---|
| Saflık: | %99 dk |
| Boyut: | 4-6mm |
MgSO4·7H2O %99 Magnezyum Sülfat Heptahidrat Parçacıkları Cas 10034-99-8
| menşe yeri: | Şandong Çin |
|---|---|
| CAS: | 10034-99-8 |
| Saflık: | %99 |
Endüstriyel Sınıf Granül Suda Çözünür Tarım Demir Sülfat Heptahidrat
| MOQ: | 10Tons |
|---|---|
| Packaging: | 25kg/50kg/1000kg Can Be Customized |
| Color: | Green |

