Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ magnesium chloride anhydrous blocks ] eşleşme 36 Ürünler.
Cas 10043-52-4 Kalsiyum Klorür Susuz Beyaz Granüller %94 İçerik
| CAS Numarası.: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Dış görünüş: | Beyaz Küresel, Beyaz Priller |
| Paketleme: | 25KG/1000KG |
Beyaz Toz Kalsiyum Klorür Susuz CaCl2 Dökme CAS 10043-52-4 Kükürt Giderme
| Adedi: | 30 kilo |
|---|---|
| Boyut: | 10cm / 10 - 15cm / 15 - 20cm |
| paket: | 25kg / 30kg / 1000kg |
Petrol Sondaj Hammaddesi Kimyasalları Kalsiyum Klorür Susuz Peletler% 94 Min
| CAS: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Saflık: | %94dk |
| görünüşü: | Beyaz Peletler |
Yüksek Potansiyel Su İçi Mgso4 Gübre Etkinliğini Artırmak İçin
| Renk: | Saf beyaz |
|---|---|
| Moleküler formül: | MgSO4 |
| istikrar: | Normal Koşullarda Kararlı |
Endüstriyel Kalite Cacl2 Susuz Kalsiyum Klorür Kurutmacı Soğuk Depolama
| Adı: | Kalsiyum klorür |
|---|---|
| Ticari marka: | Özel |
| Uygulama: | kurutucu |
Su Ürünleri Yetiştiriciliği İçin Yem Sınıfı Beyaz Toz Mgcl2 Hekzahidrat
| Sınıf standardı: | Endüstriyel Sınıf, Yem Sınıfı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| kullanım: | Su Ürünleri Yetiştiriciliği |
Kükürt Giderme İçin Cacl2 Susuz% 94 Kalsiyum Klorür Kimyasalı
| Adedi: | 30 kilo |
|---|---|
| Boyut: | 10cm / 15cm / 20cm |
| paket: | 30kg / 1000kg |
CaCl2.2H2O Kurutucu Kalsiyum Klorür Kimyasal Pullar %74 Saflık
| CAS Numarası.: | 10035-04-8 |
|---|---|
| MF: | CaCl2.2H2O |
| Tip: | Kalsiyum klorür |
Kalsiyum klorür nemlendirici malzeme ile kar erime yumuşaklığı
| Adı: | Kalsiyum Klorür Dihidrat |
|---|---|
| görünüşü: | Beyaz Toz, Pul, Prill |
| Uygulama: | Kar Eritme, Gıda Katkı Maddesi |
Endüstriyel Kalite Magnezyum Sülfat Tarım ve Gıda Endüstrisi İçin
| Örnek: | Ücretsiz 500g |
|---|---|
| Sınıf: | Endüstriyel / Gıda / Gübre Sınıfı |
| Hizmet: | 24 saat hatta |

