Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ magnesium chloride anhydrous blocks ] eşleşme 36 Ürünler.
COA Susuz Magnezyum Klorür Susuz Bloklar Endüstriyel Sınıf CAS 7786- 30-3
| görünüşü: | Beyaz Blok |
|---|---|
| Saflık: | %99 dk |
| Paketleme: | 25kg / 50kg / 1000kg |
98% Min Hammadde Kimyasallar Magnezyum klorür Susuz Blok Çimento için
| görünüşü: | Beyaz Blok |
|---|---|
| Saflık: | %98 dak. |
| Paketleme: | 25kg / 50kg / 1000kg |
Celling için ISO Magnezyum Klorür Kimyasal Magnezyum Klorür Susuz
| görünüşü: | Beyaz Blok |
|---|---|
| MF: | mgcl2 |
| Depolama: | Kuru Yer |
% 99 Min Magnezyum Klorür Susuz Beyaz Toz Eriyen Kar ve Buz
| CAS Numarası.: | 7786-30-3 |
|---|---|
| Saflık: | %99 |
| Raf ömrü: | 2 yıl |
Saflık 95.21 G/mol Magnezyum klorür Susuz Serbest Örnek Kaynama Noktası dahil 1412.C
| Hs Code: | 2827310000 |
|---|---|
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
| Boiling Point: | 1412°C |
Buz Çözücü Ajan için% 99 Mgcl2 Susuz Magnezyum Klorür Tozu
| CAS Numarası.: | 7786-30-3 |
|---|---|
| Saflık: | %99 |
| MF: | mgcl2 |
Mermer Üretimi İçin Tarım Sınıfı Magnezyum Klorür Hekzahidrat Pulları
| sınıflandırma: | klorür |
|---|---|
| Tip: | magnezyum klorür |
| Sınıf standardı: | Tarım Sınıfı, Endüstriyel Sınıf, Yem Sınıfı |
CAS 7791-18-6 %46 Min Magnezyum Klorür Hekzahidrat MgCl2.6H2O
| Gidiş limanı: | Qingdao limanı |
|---|---|
| Adedi: | 5 Ton |
| paket: | 25kg / 50kg / 1000kg |
Magnezyum Kurulu İçin Kullanılan SGS Kahverengi Pul Magnezyum Klorür Hekzahidrat
| Dış görünüş: | kahverengi pul |
|---|---|
| CAS Numarası.: | 7791-18-6 |
| Sınıf standardı: | Endüstriyel Sınıf, Gıda Sınıfı |
Sülfürlenme Kalsiyum klorür Kimyasal Kalsiyum klorür Suz
| Örnek: | Özgür |
|---|---|
| Boyut: | 10 - 15cm / 15 - 20cm / 20 - 30cm |
| Paket: | 25kg / 1000kg |

