Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ raw material chemicals ] eşleşme 228 Ürünler.
İçme Suyu Sınıfı Alüminyum Sülfat Tuz Parçacıkları% 16 Min
| CAS: | 7446-19-7 |
|---|---|
| kullanım: | Su arıtma |
| MF: | AL2(SO4)3 |
Sarımsı Su Arıtma Poli Alüminyum Klorür Tozu CAS 1327-41-9
| Tip: | Alüminyum Klorür |
|---|---|
| Diğer isimler: | Poli Alüminyum Klorür |
| EINECS Hayır: | 215-477-2 |
Baskı 7757-83-7 için Endüstriyel Sınıf Sodyum Sülfit Tozu Na2SO3% 97
| Menşe yeri: | Shandong, Çin |
|---|---|
| Kalıcılık süresi: | 2 yıl |
| Saflık: | %97 |
Çimler için Aylık 5000 Ton Kapasiteli Tarımsal 21-0-0 Amonyum Sülfat Gübresi
| Sample: | 300g Free |
|---|---|
| Factory: | Yes |
| MOQ: | 10 Tons |
Buz Eritme% 94 Toz Kalsiyum Klorür Cacl2 Susuz Endüstriyel Sınıf
| İsim: | Kalsiyum klorür |
|---|---|
| CAS Numarası.: | 10043-52-4 |
| EINECS numarası: | 233-140-8 |
Kırık Beyaz Magnezyum Sülfat Monohidrat Mgso4 Toz Kieserite %98 Min
| İsim: | Magnezyum Sülfat Monohidrat |
|---|---|
| CAS Numarası.: | 10034-99-8 |
| EINECS:: | 231-298-2 |
Su Arıtma Magnezyum Sülfat Tuz Sülfat Magnezyum Heptahidrat 0.1-1mm
| Saflık: | %99 dk |
|---|---|
| Boyut: | 0,1-1 mm |
| CAS: | 10034-99-8 |
Gıda Katkı Maddesi İçin% 98 İçerik Endüstriyel Sınıf Sodyum Sülfit Tozu
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Sertifika: | ISO SGS COA |
| HS Kodu: | 2832100000 |
%99 Çin Tedarikçisi Mgso4 Magnezyum Sülfat Tuzu Epsom Tuzu
| Kimyasal formül: | MgSO4 7H2O |
|---|---|
| PH: | 7,0 (100 g/l, H2O, 20 °C) |
| istikrar: | Normal sıcaklık ve basınç altında kararlıdır |
99% 2 Min Assay Soda Ash Light Na2co3 CAS No 497-19-8 Güvenilir Performans için
| Moleküler ağırlık: | 105,99 G/mol |
|---|---|
| Ürün Adı: | Soda Külü Işık |
| PH: | 9.2-10.2 |

