Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ raw material chemicals ] eşleşme 228 Ürünler.
Deterjan İçin Beyaz Toz Sodyum Karbonat Yoğun Soda Külü CAS 497-19-8
| CAS: | 497-19-8 |
|---|---|
| kullanım: | Su Arıtma, Deterjan |
| Diğer isimler: | Soda Külü Yoğunluğu |
5mm 7mm 9mm 12mm Küresel Su Yumuşatıcı Tuzlu Su Arıtma Tuzu
| Parçacık boyutu: | 5mm-7mm 9-12mm |
|---|---|
| Saflık: | ≥99% |
| menşe yeri: | ÇİN ŞANGDONG |
Magnezyum klorür Beyaz Suz 7786-30-3 Cas No 25kg'den 1000kg'a kadar Paket Kapasite
| Application: | Celling, Deicing Agent, Fertilizer |
|---|---|
| Odor: | Odorless |
| Melting Point: | 714°C |
Suda çözünürlük 359 G/L Rafine tuz kaynama noktası 413 °C En iyi seçim
| Solubility In Water: | 359 G/L |
|---|---|
| Solubility: | Soluble In Water |
| Boiling Point: | 1,413 °C |
Gıda kalitesi Su Yumuşatıcı Tuz EINECS 231-598-3 Endüstriyel Kullanım
| Seviye: | Gıda Sınıfı Endüstriyel Sınıf |
|---|---|
| EINECS: | 231-598-3 |
| CAS: | 7647-14-5 |
Su Arıtma Tozu %26 PAC Polialüminyum Klorür CAS 1327-41-9 Yoğunluğu 1.1-1.3 G/Cm3
| MOQ: | 23~25 Tons |
|---|---|
| pH Value: | 3.5-5.0 |
| Expiration Date: | 2 Years |
Soda külü ile PH düzeylerini optimize et 99.2% PH 9.2-10.2 497 19 8 Sds
| CAS Numarası.: | 497-19-8 |
|---|---|
| özelleştirilmiş Çanta: | 200 Ton Üzeri Kabul Edilebilirlik |
| PH: | 9.2-10.2 |
Yüksek Saflıkta Yumuşatıcı Tuz Tabletleri İyon Değiştirme Reçine Rejeneratörü
| HS: | 2501001900 |
|---|---|
| Saflık: | %99 |
| başka bir isim: | İyon değiştirici reçine rejeneratörü |

