Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ raw material chemicals ] eşleşme 228 Ürünler.
%99 İçerik Magnezyum Sülfat Monohidrat Toz Küresel Pelet MgSO4.H2O
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Sınıf standardı: | Gıda Sınıfı, Endüstriyel Sınıf |
| MF: | MgSO4.H2O |
MgCl2% 46 Min Magnezyum Klorür Hekzahidrat Tozu CAS 7791-18-6
| CAS: | 7791-18-6 |
|---|---|
| Paket: | 25kg/50kg/1000kg PP + PE Torba |
| görünüşü: | Beyaz toz |
Endüstriyel Sınıf MgCl2 Magnezyum Klorür Hekzahidrat Pulları CAS 7791-18-6
| sınıflandırma: | klorür |
|---|---|
| CAS NUMARASI: | 7791-18-6 |
| MF: | mgcl2 |
Tarımsal 21 Granüler gübre Suda çözünür 25kg/50kg/1000kg Amonyum Sülfat Tuzu CAS 7783-20-2
| Paketleme: | kişiselleştirilebilir |
|---|---|
| Adedi: | 10 ton |
| Uygulama: | Tarım, gübre malzemesi, kimya endüstrisi, tarımda gübre, tarımsal gübrelerin hammaddesi |
20.5 50kg Torba Granüler Form Tarım NH42SO4 Parçacıklar Amonyum Sülfat Çimler İçin Gübre
| Paketleme: | kişiselleştirilebilir |
|---|---|
| Adedi: | 10 ton |
| Uygulama: | Tarım, gübre malzemesi, kimya endüstrisi, tarımda gübre, tarımsal gübrelerin hammaddesi |
Crystal 50kg Bag Fertilizer Ammonium Sulfate Fertilizer Agriculture Capro Grade
| Ambalajlama: | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Moq: | 10 ton |
| Başvuru: | Tarım, gübre malzemesi, kimya endüstrisi, tarımda gübre, tarımsal gübrelerin hammaddesi |
Kokusuz Beyaz Kristal Katı Endüstriyel Tuz Erime Noktası 801°C içinde
| Kokusu: | Kokusuz |
|---|---|
| görünüşü: | Beyaz kristal katı |
| Erime noktası: | 801°C |
Agricultural Grade 50 Kg Bag Granules Ammonium Sulfate Lawn Fertilizer Price Per Ton
| Ambalajlama: | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Moq: | 10 ton |
| Başvuru: | Tarım, gübre malzemesi, kimya endüstrisi, tarımda gübre, tarımsal gübrelerin hammaddesi |
NaCl% 94,5 Min Beyaz Deniz Tuzu Yetiştirme ve Turşu İçin Endüstriyel Tuz
| Dış görünüş: | Beyaz Kristal Tane |
|---|---|
| Boyut: | 1-5mm |
| Örnek: | Özgür |
Kükürt Giderme Magnezyum Oksit Saf Toz% 85 Saflık Gri Beyaz
| sınıflandırma: | Magnezyum oksit |
|---|---|
| CAS Numarası.: | 1309-48-4 |
| Sınıf standardı: | Endüstriyel seviye |

