Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ agriculture grade magnesium chloride flakes ] eşleşme 29 Ürünler.
Kar Eritme Maddesi İçin% 46 Magnezyum Klorür Kimyasal Magnezyum Klorür Hekzahidrat
| Moleküler ağırlık: | 203.3 |
|---|---|
| CAS Numarası.: | 7791-18-6 |
| Sınıf standardı: | Endüstriyel / Gıda Sınıfı |
Akvakültür 46% Magnezyum klorür Heksahidrat Mgcl2 Akvakültür endüstrisi için
| Saflık: | %46 Min |
|---|---|
| CAS Numarası.: | 7791-18-6 |
| Kullanımı: | Su Ürünleri, Kar Eritme |
Endüstriyel Sınıf Dihidrat Kalsiyum Klorür Gevreği Su Arıtma Kimyasalları
| HS Kodu: | 2827200000 |
|---|---|
| Saflık: | %74dk |
| EINECS numarası: | 233-140-8 |
98% Min Hammadde Kimyasallar Magnezyum klorür Susuz Blok Çimento için
| görünüşü: | Beyaz Blok |
|---|---|
| Saflık: | %98 dak. |
| Paketleme: | 25kg / 50kg / 1000kg |
CAS 7791-18-6 %46 Min Magnezyum Klorür Hekzahidrat MgCl2.6H2O
| Gidiş limanı: | Qingdao limanı |
|---|---|
| Adedi: | 5 Ton |
| paket: | 25kg / 50kg / 1000kg |
Konteyner Kapasitesi 20-25 Ton Kokusuz Magnezyum klorürünün kaynama noktası 1412.C
| Cas No: | 7786-30-3 |
|---|---|
| Boiling Point: | 1412°C |
| Density: | 2.32 G/cm3 |
COA Susuz Magnezyum Klorür Susuz Bloklar Endüstriyel Sınıf CAS 7786- 30-3
| görünüşü: | Beyaz Blok |
|---|---|
| Saflık: | %99 dk |
| Paketleme: | 25kg / 50kg / 1000kg |
Saflık 95.21 G/mol Magnezyum klorür Susuz Serbest Örnek Kaynama Noktası dahil 1412.C
| Hs Code: | 2827310000 |
|---|---|
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
| Boiling Point: | 1412°C |
Erişme Noktası 714.C Magnezyum klorür Suz Kokusuz 25-1000kg Paket yoğunluğu 2.32G/cm3
| Package: | 25kg / 50kg / 1000kg Or Customized |
|---|---|
| Odor: | Odorless |
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
Yönetim Kurulu için MgCl2.6H2O Magnezyum Klorür Kimyasal Mg Klorür Hekzahidrat
| paket: | 25KG/50KG/1000KG |
|---|---|
| CAS NUMARASI: | 7791-18-6 |
| Saflık: | %46dk |

