Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ agriculture grade magnesium chloride flakes ] eşleşme 29 Ürünler.
Mermer Üretimi İçin Tarım Sınıfı Magnezyum Klorür Hekzahidrat Pulları
| sınıflandırma: | klorür |
|---|---|
| Tip: | magnezyum klorür |
| Sınıf standardı: | Tarım Sınıfı, Endüstriyel Sınıf, Yem Sınıfı |
Endüstriyel Sınıf MgCl2 Magnezyum Klorür Hekzahidrat Pulları CAS 7791-18-6
| sınıflandırma: | klorür |
|---|---|
| CAS NUMARASI: | 7791-18-6 |
| MF: | mgcl2 |
Su Ürünleri Yetiştiriciliği İçin Yem Sınıfı Beyaz Toz Mgcl2 Hekzahidrat
| Sınıf standardı: | Endüstriyel Sınıf, Yem Sınıfı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| kullanım: | Su Ürünleri Yetiştiriciliği |
CHLORIDE Sınıflandırma Magnezyum klorür Heksahidrat Kokusuz Performans
| Saflık: | %46 Min |
|---|---|
| Örnek: | 500g Ücretsiz |
| çözünürlük: | Suda çözünebilir |
Ücretsiz Örnek 500g Magnezyum klorür Susuz Fiyat 95.21 G/mol yoğunluk Cas No 7786-30-3
| Sample: | Free Sample 500g |
|---|---|
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
| Cas No: | 7786-30-3 |
Magnezyum Kurulu İçin Kullanılan SGS Kahverengi Pul Magnezyum Klorür Hekzahidrat
| Dış görünüş: | kahverengi pul |
|---|---|
| CAS Numarası.: | 7791-18-6 |
| Sınıf standardı: | Endüstriyel Sınıf, Gıda Sınıfı |
50kg 1000kg Magnezyum Klorür Kimyasal Mgcl2 Susuz Beyaz Gri Pul
| Adedi: | 50 kilo |
|---|---|
| Yükleme noktası: | Dalian / Qingdao Limanı |
| Saflık: | %99 |
Çiftlik Çimentoları için Çok Kullanımlı Su Sıvısız Magnezyum Klorür Su Sıvısız Toz
| görünüşü: | Beyaz toz |
|---|---|
| Saflık: | %99 dk |
| Paketleme: | 25kg / 50kg / 1000kg |
Metalurji Endüstrisi Mgcl2 Susuz Magnezyum Klorür Kimyasal CAS 7786-30-3
| Örnek: | Özgür |
|---|---|
| Adedi: | 1 ton |
| Konteyner Kapasitesi: | 25 Ton |
Eritme için EINECS 232-094-6 Magnezyum Klorür Susuz MgCl2
| CAS Numarası.: | 7786-30-3 |
|---|---|
| Saflık: | %99 |
| Şekil: | Gri beyaz pul |

