Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ agriculture grade magnesium chloride flakes ] eşleşme 29 Ürünler.
High Purity 17% Agricultural Grade Aluminum Sulfate for Waste Water Treatment
| Moq: | 20 ton |
|---|---|
| Kullanım: | Su arıtma |
| Paketleme: | 25kg 50kg 1000kg |
Endüstriyel sınıf 74% Kalsiyum klorür dihidrat CaCl2 Çeşitli Kurutma Malzemesi
| Kullanımı: | Nem alma, Kar erimesi |
|---|---|
| Adedi: | 10 ton |
| CAS NO.: | 10043 - 52 - 4 |
Endüstriyel Kullanım Beyaz Kalsiyum Klorür Dihidrat Pul GB Standardı
| MF: | CaCl2.2H2O |
|---|---|
| Saflık: | %74 - %77 |
| kalite standardı: | GB / T26520-2011 |
99% Min Mgso4 Monohidrat Magnezyum Sülfat Tozu Su Temizlemesinde Kullanılan Yumruk Pellet
| Türü: | Magnezyum sülfat |
|---|---|
| Diğer isimler:: | Magnezyum sülfat |
| EINECS Hayır: | 231-298-2 |
Endüstriyel Sınıf% 16% 17 Alüminyum Sülfat Su Arıtma Pul Tozu
| Seviye: | Endüstriyel seviye |
|---|---|
| Diğer isim: | alüminyum sülfat |
| Dış görünüş: | Pul |
alum powdery al2(so4)3 Aluminium Sulfate Water Treatment Flakes Powder
| Seviye: | Sanayi sınıfı |
|---|---|
| Diğer İsim: | alüminyum sülfat |
| Dış görünüş: | Pul |
High Quality Industrial Grade Powder Aluminum Sulfate 25kg Al2(SO4)3 of CAS 10043-01-3
| Moq: | 25 ton |
|---|---|
| Kullanım: | Su arıtma |
| Paketleme: | 25kg 50kg 1000kg |
%74 Min Kalsiyum Klorür Kimyasal Kalsiyum Klorür Dihidrat CAS 10043-52-4
| CAS: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Paketleme: | 25kg / 1000kg |
| Seviye: | Gıda Sınıfı, Endüstriyel Sınıf |
Kar Eritme Maddesi Kalsiyum Klorür Dihidrat Beyaz Pullar% 74 Min
| kullanım: | Erimiş kar |
|---|---|
| görünüm: | lapa lapa |
| paket: | 25kg / 1000kg İngiliz Sıfır Poşet |

