Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ anhydrous magnesium chloride soluble in water ] eşleşme 106 Ürünler.
25kg / 1000kg Kalsiyum Klorür Kimyasal% 74 Min CaCl2 dihidrat Beyaz Pul
| kullanım: | Nem alma, Kar erimesi |
|---|---|
| MF: | CaCl2 |
| CAS Numarası.: | 10043-52-4 |
MgSO4·7H2O %99 Magnezyum Sülfat Heptahidrat Parçacıkları Cas 10034-99-8
| menşe yeri: | Şandong Çin |
|---|---|
| CAS: | 10034-99-8 |
| Saflık: | %99 |
Gübre %99 Min Magnezyum Sülfat Heptahidrat Beyaz Kristal 4-6mm
| Dış görünüş: | Beyaz Kristal, Beyaz Granül |
|---|---|
| Saflık: | %99 dk |
| Boyut: | 4-6mm |
Endüstriyel Sınıf% 16% 17 Alüminyum Sülfat Su Arıtma Pul Tozu
| Seviye: | Endüstriyel seviye |
|---|---|
| Diğer isim: | alüminyum sülfat |
| Dış görünüş: | Pul |
JIUCHONG Factory Na2so4 99% High Content Sodium Sulfate Anhydrous with Sale Price
| Moq: | 1 ton |
|---|---|
| Yükleme bağlantı noktası: | Qingdao / Dalian / Tianjin limanı. |
| Paketi: | 50kg / 1000kg / 1250kg |
Tarım için 7487-88-9 Magnezyum Sülfat Tuzu Magnezyum Sülfat Susuz
| Kimyasal formül: | MgSO4 |
|---|---|
| İçerik: | ≥ %98 |
| Raf ömrü: | Standart koşul altında 2 yıl |
Endüstriyel Na2SO4 Sodyum Sülfat Susuz Sodyum Sülfat Cas 7757 82 6 Örnek 500g Ücretsiz Kozmetik Üretimi İçin
| Çözünürlük: | Suda çözünür |
|---|---|
| görünüşü: | Beyaz kristal toz |
| CAS: | 7757 - 82 - 6 |
25kg TSP Kristal Trisodyum Fosfat CAS 7601-54-9 Endüstriyel Gıda Sınıfı Çözünürlük H2O'da Az Çözünür
| CAS: | 7601-54-9 |
|---|---|
| EINECS: | 231-509-8 |
| Melting Point: | 1340°c |
%98 Min. Trisodyum Fosfat TSP Teknik Sınıf Endüstriyel Kullanım Tarımda Gübre
| Depolama koşulları: | Soğuk ve Kuru Bir Yerde Saklayın |
|---|---|
| Zehirlilik: | Zehirli değil |
| Kokusu: | Kokusuz |
Su Arıtma için% 16.5 Al2(SO4)3 Alüminyum Sülfat Tuzu Beyaz Pul
| Adedi: | 5 Ton |
|---|---|
| kullanım: | Su arıtma |
| Paketleme: | 25kg 50kg 1000kg PP + PE |

