Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ anhydrous magnesium chloride soluble in water ] eşleşme 106 Ürünler.
%99 Susuz Sitrik Asit C6H8O7 Beyaz Parçacıklar Gıda Sınıfı
| görünüşü: | Beyaz parçacıklar veya kristal toz |
|---|---|
| Örnek: | 500g Ücretsiz |
| Kaynama noktası: | 760 mmHg'de 309.6 ± 42.0 ° C |
Industrial Grade White Powder 99% 25 Kg Price Sodium Sulphate Anhydrous 7757-82-6
| HS kodu: | 2833110000 |
|---|---|
| Raf ömrü: | 2 yıl |
| Örnek: | Ücretsiz 500g |
Ücretsiz Örnek Kalsiyum klorür Susuz kurutma tozu 94% Cacl2 Yem kullanılmış mineral toz
| Model NO.: | %94 |
|---|---|
| görünüşü: | Beyaz Toz, Pelet |
| HS kodu: | 2827200000 |
Beyaz Toz Kalsiyum Klorür Susuz CaCl2 Dökme CAS 10043-52-4 Kükürt Giderme
| Adedi: | 30 kilo |
|---|---|
| Boyut: | 10cm / 10 - 15cm / 15 - 20cm |
| paket: | 25kg / 30kg / 1000kg |
Suda Çözünür Sodyum Sülfit Susuz Na2SO4 %99 Min Ücretsiz Numune
| Başvuru: | Baskı ve Boyama, Çimento Öğütme Yardımcısı |
|---|---|
| paket: | 25kg / 50kg / 1000kg |
| Diğer isimler: | sodyum sülfat |
Yıkama Boyama Na2SO4 için% 99 Beyaz SSA Sodyum Sülfat Susuz
| Adedi: | 1 ton |
|---|---|
| Yükleme noktası: | Qingdao / Dalian / Tianjin limanı. |
| paket: | 50kg / 1000kg / 1250kg |
Gübre için 2-4mm Magnezyum Sülfat Heptahidrat Kristal MgSO4% 99 Min
| Dış görünüş: | Beyaz Kristal, Beyaz Granül |
|---|---|
| Boyut: | 2-4mm |
| paket: | 25kg /50kg / 1000kg torba |
Saflık %90-97 Toz Sodyum Sülfit Susuz Na2SO4
| CAS: | 7757-83-7 |
|---|---|
| Saflık: | %90 - %97 |
| Başvuru: | Baskı ve Boyama, Çimento Öğütme Yardımcısı |
Yıkama Baskı Boyama Sodyum Sülfat Susuz Endüstri Sınıfı
| Konteyner Kapasitesi: | 27 ton |
|---|---|
| Örnek: | Ücretsiz örnek |
| Adedi: | 50 kilo |
%99 İçerik Magnezyum Sülfat Monohidrat Toz Küresel Pelet MgSO4.H2O
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Sınıf standardı: | Gıda Sınıfı, Endüstriyel Sınıf |
| MF: | MgSO4.H2O |

