Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ anhydrous magnesium chloride soluble in water ] eşleşme 106 Ürünler.
Susuz Magnezyum Sülfat Tozu MgSO4% 98 Min Beyaz Toz Kimyasal
| Saflık: | MgSO4 %98 |
|---|---|
| Dış görünüş: | Beyaz toz |
| CAS: | 7487-88-9 |
Su Ürünleri Sınıfı Kristal Magnezyum Klorür Hekzahidrat Tozu
| Sınıf standardı: | Endüstriyel / Yem / Su Ürünleri Sınıfı |
|---|---|
| Saflık: | %46 Min |
| Dış görünüş: | Beyaz toz |
Endüstriyel Kalite Cacl2 Susuz Kalsiyum Klorür Kurutmacı Soğuk Depolama
| Adı: | Kalsiyum klorür |
|---|---|
| Ticari marka: | Özel |
| Uygulama: | kurutucu |
Kar Eritme İçin Beyaz% 46 Hekzahidrat Magnezyum Klorür Granülleri
| Sınıflandırma: | klorür |
|---|---|
| CAS Hayır: | 7791-18-6 |
| Saflık: | %46dk |
MgSO4 Magnezyum Sülfat Tuzu Susuz Magnezyum Sülfat 25KG/50KG/1000KG Paket
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| CAS: | 7487-88-9 |
| Renk: | beyaz |
Çiftlik Çimentoları için Çok Kullanımlı Su Sıvısız Magnezyum Klorür Su Sıvısız Toz
| görünüşü: | Beyaz toz |
|---|---|
| Saflık: | %99 dk |
| Paketleme: | 25kg / 50kg / 1000kg |
Celling için ISO Magnezyum Klorür Kimyasal Magnezyum Klorür Susuz
| görünüşü: | Beyaz Blok |
|---|---|
| MF: | mgcl2 |
| Depolama: | Kuru Yer |
CAS 7791-18-6 %46 Min Magnezyum Klorür Hekzahidrat MgCl2.6H2O
| Gidiş limanı: | Qingdao limanı |
|---|---|
| Adedi: | 5 Ton |
| paket: | 25kg / 50kg / 1000kg |
Magnezyum Kurulu İçin Kullanılan SGS Kahverengi Pul Magnezyum Klorür Hekzahidrat
| Dış görünüş: | kahverengi pul |
|---|---|
| CAS Numarası.: | 7791-18-6 |
| Sınıf standardı: | Endüstriyel Sınıf, Gıda Sınıfı |
98% Min Hammadde Kimyasallar Magnezyum klorür Susuz Blok Çimento için
| görünüşü: | Beyaz Blok |
|---|---|
| Saflık: | %98 dak. |
| Paketleme: | 25kg / 50kg / 1000kg |

