Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ anhydrous magnesium chloride soluble in water ] eşleşme 106 Ürünler.
Gübre için 4-6mm Magnezyum Sülfat Tuzu Magnezyum Sülfat Heptahidrat 99Dk
| Dış görünüş: | Beyaz Kristal, Beyaz Granül |
|---|---|
| Saflık: | %99 dk |
| Boyut: | 4-6mm |
%99 Min Cas 7757-82-6 Susuz Sodyum Sülfat Tozu Na2SO4
| Başvuru: | Baskı ve Boyama, Çimento Öğütme Yardımcısı |
|---|---|
| paket: | 25kg / 50kg / 1000kg |
| Örnek: | Özgür |
MgSO4 H2O Magnezyum Sülfat Monohidrat Beyaz Küresel 2-4mm 99% Min
| Saflık: | % 99 |
|---|---|
| Sınıf Standartı: | Gıda Sınıfı, Endüstriyel Sınıf |
| MF: | MgSO4.H2O |
Buz Eritme% 94 Toz Kalsiyum Klorür Cacl2 Susuz Endüstriyel Sınıf
| İsim: | Kalsiyum klorür |
|---|---|
| CAS Numarası.: | 10043-52-4 |
| EINECS numarası: | 233-140-8 |
200g Ücretsiz Örnek Kokusuz Toplu Magnezyum Karbonat Tozu Mgco3 Susuz CO2 için
| Factory: | Yes |
|---|---|
| Solubility In Water: | Insoluble |
| Forms: | White Powder |
% 85 Magnezyum Oksit Gübre Hafif Yanmış Endüstriyel Sınıf
| sınıflandırma: | Magnezyum oksit |
|---|---|
| EINECS Hayır: | 215-171-9 |
| Sınıf standardı: | Endüstriyel seviye |
Gıda Sınıfı CaCl2 Kalsiyum Klorür Dihidrat Beyaz Pul 10043-52-4 25kg
| kullanım: | Nem alma, Kar erimesi |
|---|---|
| MF: | CaCl2 |
| CAS Numarası.: | 10043-52-4 |
Gübre Sınıfı Magnezyum Sülfat Monohidrat Tozu MgsoH2O
| İsim: | Magnezyum Sülfat Monohidrat |
|---|---|
| Moleküler formül: | Mgso H2O |
| kullanım: | Gübre |
Kar Eritme Maddesi Kalsiyum Klorür Dihidrat COA MSDS Sertifikalı
| CAS.No: | 10035-04-8 |
|---|---|
| MF: | CaCl2 2H2O |
| Renk: | Beyaz |
Mgso4 H2O Magnezyum Sülfat Monohyadrat %98 Kapalı Beyaz Kieserite Tozu
| İsim: | Kieserit |
|---|---|
| Saflık: | %98 |
| paket: | 50kg |

