Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ anhydrous magnesium chloride soluble in water ] eşleşme 106 Ürünler.
Erişme Noktası 714.C Magnezyum klorür Suz Kokusuz 25-1000kg Paket yoğunluğu 2.32G/cm3
| Package: | 25kg / 50kg / 1000kg Or Customized |
|---|---|
| Odor: | Odorless |
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
50kg 1000kg Magnezyum Klorür Kimyasal Mgcl2 Susuz Beyaz Gri Pul
| Adedi: | 50 kilo |
|---|---|
| Yükleme noktası: | Dalian / Qingdao Limanı |
| Saflık: | %99 |
Beyaz Hammadde Kimyasalları %46 Min MgCl2 Magnezyum Klorür Hekzahidrat Priller
| Başvuru: | Endüstriyel kullanım |
|---|---|
| Dış görünüş: | Beyaz Priller |
| Saflık: | %46 Min |
Kar Eritme Maddesi İçin% 46 Magnezyum Klorür Kimyasal Magnezyum Klorür Hekzahidrat
| Moleküler ağırlık: | 203.3 |
|---|---|
| CAS Numarası.: | 7791-18-6 |
| Sınıf standardı: | Endüstriyel / Gıda Sınıfı |
MgCl2% 46 Min Magnezyum Klorür Hekzahidrat Tozu CAS 7791-18-6
| CAS: | 7791-18-6 |
|---|---|
| Paket: | 25kg/50kg/1000kg PP + PE Torba |
| görünüşü: | Beyaz toz |
Saflık 95.21 G/mol Magnezyum klorür Susuz Serbest Örnek Kaynama Noktası dahil 1412.C
| Hs Code: | 2827310000 |
|---|---|
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
| Boiling Point: | 1412°C |
Granüller Susuz Magnezyum Sülfat Tarım Gübresi %98 Min.
| Şekil: | granüller |
|---|---|
| Renk: | Beyaz renk |
| Kaynama noktası: | 760 mmHg'de 330 ℃ |
Sodyum Sülfat Tozu Na2SO4 Sodyum Sülfat Kağıt İçin Su Sızdırıcı Cam Tekstil Boyaları vb. Suda çözünür
| Kimyasal formül: | Na2SO4 |
|---|---|
| görünüşü: | Beyaz Crastal Tozu |
| Kalıcılık süresi: | 2 Yıl Uygun Saklama |
Endüstriyel Sınıf Su Arıtma Pac Poly Alüminyum Klorür Tozu% 28
| sınıflandırma: | Kimyasal Yardımcı Ajan |
|---|---|
| Adedi: | 3 Ton |
| Diğer isimler: | PAC |
Gübre için SGS Suda Çözünür Magnezyum Sülfat Susuz Beyaz Granüller
| CAS Numarası.: | 7487-88-9 |
|---|---|
| Saflık: | %98 Min |
| Seviye:: | Endüstriyel, tarımsal sınıf |

