Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ industrial grade magnesium chloride chemical ] eşleşme 234 Ürünler.
CAS 10034-99-8 99.5% Epsom Tuzu Magnezyum Sülfat Heptahidrat Banyo Tuzu
| Kimyasal formül: | MgSO4 7H2O |
|---|---|
| Başvuru: | Banyo tuzu, gübre, magnezyum tahta |
| Şekil: | Beyaz Kristal |
Tarım için 7487-88-9 Magnezyum Sülfat Tuzu Magnezyum Sülfat Susuz
| Kimyasal formül: | MgSO4 |
|---|---|
| İçerik: | ≥ %98 |
| Raf ömrü: | Standart koşul altında 2 yıl |
Gıda Katkı Maddeleri Kalsiyum Klorür Dihidrat Beyaz Pelet Biraz Acı
| Diğer isim: | Dihidrat Kalsiyum Klorür |
|---|---|
| kullanım: | besin katkı maddesi |
| EINECS numarası: | 233-140-8 |
Beyaz Kristalin Magnezyum Sülfat Heptahidrat Endüstriyel / Gübre
| Hizmet: | 24 saat hatta |
|---|---|
| Örnek: | Ücretsiz 500g |
| görünüşü: | BEYAZ KRİSTAL VEYA TOZ |
Özelleştirilmiş Ambalaj Alüminyum Sülfat Tozu İçme Suyu Sınıfı
| CAS: | 7446-19-7 |
|---|---|
| kullanım: | Su arıtma |
| Menşe yeri: | Şandong, Çin |
CAS 497-19-8 %99,2 MIN NA2CO3 Soda Külü Hafif Sodiun Karbonat Kimyasalı
| Başvuru: | Temizlik Deterjanı Cam Sanayii |
|---|---|
| Saflık: | %99,2 min |
| Sınıf Standardı: | Sanayi sınıfı |
Beyaz Toz Kalsiyum Karbonat Caco3 Endüstriyel Uygulamalar için yoğunluk 2.93 G/Ml 25 °C'de
| başka bir isim: | kireçtaşı |
|---|---|
| yoğunluk: | 25 ° C'de 2.93 g/ml |
| Erime noktası: | 825 ° C |
Gübre için 2-4mm Magnezyum Sülfat Heptahidrat Kristal MgSO4% 99 Min
| Dış görünüş: | Beyaz Kristal, Beyaz Granül |
|---|---|
| Boyut: | 2-4mm |
| paket: | 25kg /50kg / 1000kg torba |
Gıda sınıfı Yüksek saflık% 98 Toz Mg ((OH) 2 Magnezyum Hidroksit Tuzu CAS 1309-42-8
| Moq: | 20 Ton |
|---|---|
| Saflık: | %95 dak. |
| Formlar: | Beyaz toz |
Sıcak Kompres için% 98 Sodyum Klorür Tuzu Endüstriyel Tuz 1 - 2mm
| saflık: | %98 min |
|---|---|
| kullanım: | Sıcak kompres |
| Dış görünüş: | Beyaz Kristal |

