Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ industrial grade magnesium chloride chemical ] eşleşme 234 Ürünler.
Factory Price Powder Na2s2o5 Food Grade 96% 97% Sodium Metabisulfite Used In Water Treatment
| Moq: | 10 ton |
|---|---|
| Dış görünüş: | Beyaz kristal toz |
| Ph: | 3.5-5 |
Beyaz Toz Kalsiyum Klorür Susuz CaCl2 Dökme CAS 10043-52-4 Kükürt Giderme
| Adedi: | 30 kilo |
|---|---|
| Boyut: | 10cm / 10 - 15cm / 15 - 20cm |
| paket: | 25kg / 30kg / 1000kg |
Granüller Susuz Magnezyum Sülfat Tarım Gübresi %98 Min.
| Şekil: | granüller |
|---|---|
| Renk: | Beyaz renk |
| Kaynama noktası: | 760 mmHg'de 330 ℃ |
Petrol Sondaj Hammaddesi Kimyasalları Kalsiyum Klorür Susuz Peletler% 94 Min
| CAS: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Saflık: | %94dk |
| görünüşü: | Beyaz Peletler |
Gıda Sınıfı Sodyum Hidro Sülfit Tozu %90 %92 %97 %98 Saflık
| İsim: | sodyum sülfit |
|---|---|
| EINECS numarası: | 231-821-4 |
| Dış görünüş: | Beyaz toz |
JIUCHONG Kalsiyum Karbonat Tozu Gıda Sınıfı Yüksek Saflıkta Caco3
| başka bir isim: | kireçtaşı |
|---|---|
| yoğunluk: | 25 ° C'de 2.93 g/ml |
| Şekli: | Beyaz toz |
Çamaşır Suyu Antiseptik İçin% 96 Endüstriyel Sınıf Na2SO3 Sodyum Sülfit Tozu
| Ürün Adı: | Sodyum Sülfit Susuz |
|---|---|
| CAS NO.: | 7757-83-7 |
| Appearance: | White Powder |
Yüksek Saflıkta% 97 Sodyum Metabisülfit Smbs Chemical Tech Gıda Yemi Sınıfı
| CAS Numarası.:: | 7681-57-4 |
|---|---|
| formül:: | Na2S2O5 |
| EINECS:: | 231-673-0 |
Wholesale Food Grade Sodium Bicarbonate Baking Soda with Molecular Weight 84.01 and Density 2.159 g/c㎥ Melting Point 270℃
| Saflık: | % 99 |
|---|---|
| CAS: | 144-55-8 |
| HS: | 2836300000 |
Food Grade Sodium Bicarbonate Baking Soda with 99% Purity Soluble in Water for Leavening Agent and Fire Extinguishers
| Saflık: | % 99 |
|---|---|
| CAS: | 144-55-8 |
| HS: | 2836300000 |

