Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ industrial grade magnesium chloride chemical ] eşleşme 234 Ürünler.
İçerik %94,5 Endüstriyel Tuz Büyük Ham Deniz Tuzu Parçacığı Yüksek Saflıkta CAS 7647-14-5
| HS Kodu: | 2501001900 |
|---|---|
| Taneli Boyut: | 5-20mm |
| CAS kodu: | 7647-14-5 |
Magnezyum Karbonat Tozu CAS 13717-00-5 %90-%99 Saflık
| Package: | 20kg/ 25kg/bag or customized |
|---|---|
| Grade: | Industrial Food Grade |
| Solubility In Water: | Slightly soluble in cold water. |
Su Arıtma Magnezyum Sülfat Tuz Sülfat Magnezyum Heptahidrat 0.1-1mm
| Saflık: | %99 dk |
|---|---|
| Boyut: | 0,1-1 mm |
| CAS: | 10034-99-8 |
Gübre %99 Min Magnezyum Sülfat Heptahidrat Beyaz Kristal 4-6mm
| Dış görünüş: | Beyaz Kristal, Beyaz Granül |
|---|---|
| Saflık: | %99 dk |
| Boyut: | 4-6mm |
CAS 7647-14-5 Sıcak Kompres 5-10mm İçin Büyük Taneli Deniz Tuzu Endüstriyel Tuz
| İncelik: | %94,5 |
|---|---|
| CAS: | 7647-14-5 |
| Başvuru: | Su ürünleri yetiştiriciliği, su arıtma |
Endüstriyel Farmaci Derecesi Nano Silikon Dioksit Optimal Performans için Yüksek Füzyon Noktası
| Solubility: | Difficult |
|---|---|
| Sample: | Free |
| MOQ: | 25tons |
Yüksek saflık özelleştirilebilir 20kg Sio2 Endüstriyel Kalite Yağışlı Silikon Silikon Dioksit Relatif Moleküler Kütle 60.08 Kaynama Noktası 2230oC
| Solubility: | Difficult |
|---|---|
| Sample: | Free |
| MOQ: | 25tons |
% 94,5 Yüksek Saflıkta Endüstriyel Tuz Ham Büyük Taneli Deniz Tuzu Sodyum Klorür
| CAS Numarası.: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Saflık: | %99,4 |
| MF: | ClNa |
Low Price Na2so4 Sodium Sulphate Ssa Sodium Sulfate Anhydrous Powder 99%
| Kimyasal formül: | Na2SO4 |
|---|---|
| Dış görünüş: | Beyaz Crastal Tozu |
| Raf ömrü: | 2 Yıl Uygun Saklama |
Endüstriyel Toz Shandong Trisodyum Fosfat Tsp Trisodyum Fosfat Kristalı
| Fabrika: | - Evet. |
|---|---|
| Paket: | özelleştirilebilir |
| Örnek: | 300g Ücretsiz |

