Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ industrial grade magnesium chloride chemical ] eşleşme 234 Ürünler.
JIUCHONG High quality Customizable packaging Aluminium Sulfate Water Treatment Flakes Powder
| Seviye: | Sanayi sınıfı |
|---|---|
| Diğer İsim: | alüminyum sülfat |
| Dış görünüş: | Pul |
20.5 50kg Torba Granüler Form Tarım NH42SO4 Parçacıklar Amonyum Sülfat Çimler İçin Gübre
| Paketleme: | kişiselleştirilebilir |
|---|---|
| Adedi: | 10 ton |
| Uygulama: | Tarım, gübre malzemesi, kimya endüstrisi, tarımda gübre, tarımsal gübrelerin hammaddesi |
Su Arıtma Sodyum Hidro Sülfit Tozu% 96% 97 25KG 1000KG ÇANTA
| Seviye: | Endüstriyel / Gıda Sınıfı |
|---|---|
| Diğer isim: | Sodyum sülfat |
| Dış görünüş: | Beyaz toz |
Gıda İşleme İçin Sodyum Bikarbonat CAS 144-55-8 Monoklinik Kristal Toz Kuru Bir Yerde Saklayın
| Molecular Weight: | 84.01 |
|---|---|
| Melting Point: | 270ºC |
| Water Solubility: | 7.8g/100ml 18ºC |
Sodyum Sülfat Tozu Na2SO4 Sodyum Sülfat Kağıt İçin Su Sızdırıcı Cam Tekstil Boyaları vb. Suda çözünür
| Kimyasal formül: | Na2SO4 |
|---|---|
| görünüşü: | Beyaz Crastal Tozu |
| Kalıcılık süresi: | 2 Yıl Uygun Saklama |
Na2CO3 Sodyum Karbonat Tozu Hafif Soda Külü %99,2 Min Cas 497-19-8
| modalite: | Beyaz toz |
|---|---|
| Saflık: | %99,2 |
| CAS: | 497-19-8 |
Kalsine Acı Toprak Yoğun Magneizum Oksit Hafif Yanmış CAS 1309-48-4
| Marka adı: | JIUCHONG |
|---|---|
| Sertifika:: | COA MSDS'si |
| CAS: | 1309-48-4 |
Su Arıtma için 60 Mesh% 99,1 Saflıkta Rafine Tuz CAS 7647-14-5 NaCl
| saflık: | %99,1 min |
|---|---|
| kullanım: | Su Arıtma Dezenfeksiyonu |
| Depolamak: | Kuru Serin Yer |
1mm-5mm Beyaz Ham Deniz Tuzu Beyaz Kristal Tane% 94,5 Min Ücretsiz Numune
| Dış görünüş: | Beyaz Kristal Tane |
|---|---|
| Saflık (%): | %94,5 Min |
| Boyut: | 1-5mm |
Su Arıtma Yetiştiriciliği için 1-5mm% 94,5 Min Beyaz Ham Deniz Tuzu NaCl
| Dış görünüş: | Beyaz Kristal Tane |
|---|---|
| Saflık (%): | %94,5 Min |
| Paketleme: | 50kg / 1000kg jumbo çanta ve özel paket. |

