Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ industrial grade magnesium chloride chemical ] eşleşme 234 Ürünler.
High Purity 17% Agricultural Grade Aluminum Sulfate for Waste Water Treatment
| Moq: | 20 ton |
|---|---|
| Kullanım: | Su arıtma |
| Paketleme: | 25kg 50kg 1000kg |
Yüksek Saflıkta Satış A.Ş. NH2 %46 Üre Katı Beyaz Endüstriyel Sınıf
| Erime noktası: | 132-135 ° C |
|---|---|
| Kaynama noktası: | 332.48 ° C |
| yoğunluk: | 25 ° C'de 1.335 g/ml |
(NH4)2SO4 Amonyum Sülfat Kimyasal Mavi Granül Gübre ISO Sertifikalı
| KULLANIM: | Gübre veya Katkı Maddesi |
|---|---|
| Örnek: | 500g Ücretsiz |
| Adedi: | 10 ton |
Su Arıtma İçin Beyaz Alüminyum Sülfat Tozu Düşük Ferrik% 16 ~% 17 Saflık
| Dış görünüş: | Granül / Toz |
|---|---|
| Sınıf standardı: | İçme Suyu Sınıfı/Endüstri Sınıfı/Gıda Sınıfı |
| Şartname: | %16 - %17 |
CHNaO3 Sodyum Bikarbonat Çamaşır Soda Sodyum Bikarbonat Bileşik %99 Min
| MF: | CHNaO3 |
|---|---|
| Dış görünüş: | Beyaz toz |
| CAS NUMARASI: | 144-55-8 |
alum powdery al2(so4)3 Aluminium Sulfate Water Treatment Flakes Powder
| Seviye: | Sanayi sınıfı |
|---|---|
| Diğer İsim: | alüminyum sülfat |
| Dış görünüş: | Pul |
Yüksek Saflıkta Yumuşatıcı Tuz Tabletleri İyon Değiştirme Reçine Rejeneratörü
| HS: | 2501001900 |
|---|---|
| Saflık: | %99 |
| başka bir isim: | İyon değiştirici reçine rejeneratörü |
Beyaz Toz Yüksek Saflık Sodyum Tripolyphosphate STPP Toz Gıda Katkı maddeleri için
| CAS: | 7758-29-4 |
|---|---|
| purity: | 99% |
| EINECS: | 231-838-7 |
Lon Exchange Reçine Yenileyici Rafine Tuzlu Yumuşak Su Peletleri Einecs 231-598-3
| Seviye: | Gıda Sınıfı Endüstriyel Sınıf |
|---|---|
| EINECS: | 231-598-3 |
| CAS: | 7647-14-5 |
Gıda katkı maddeleri tedarik etmek için STPP Toz Tripolifosfat De Sodyum Na5P3O10
| CAS: | 7758-29-4 |
|---|---|
| purity: | 99% |
| EINECS: | 231-838-7 |

