Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ industrial grade magnesium chloride chemical ] eşleşme 234 Ürünler.
Gıda Katkı Maddesi EINECS 215-171-9 için Açık Sarı MgO Tozu% 85
| formül:: | mgo |
|---|---|
| EINECS:: | 215-171-9 |
| Raf ömrü: | 24 ay |
JIUCHONG 9.5kg / 50 / 25kg gübre potasyum sülfat 0-0-50
| Ürün Adı: | Pottazi sülfat |
|---|---|
| Moleküler ağırlık: | 174.259 |
| Sertifika: | ISO, COA, MSDS |
Yüksek Saflıkta Sodyum Bikarbonat Pişirme Soda Tozu CAS 144-55-8
| İçerik: | %99 dk |
|---|---|
| CAS: | 144-55-8 |
| Kullanmak: | Yıkama Temizliği |
Ücretsiz Örnek Baskı İçin 25kg / 50kg Susuz Sodyum Sülfat SSA
| Adedi: | 50 kilo |
|---|---|
| Örnek: | Ücretsiz örnek |
| paket: | 25kg / 50kg / 1000kg / 1250kg |
Yüksek Etkili 25kg 50kg Alüminyum Sülfat Tuzu Beyaz Gevreği
| Adedi: | 1 ton |
|---|---|
| kullanım: | Su arıtma |
| Paketleme: | 25kg 50kg 1000kg PP + PE |
Yıkama Boyama Na2SO4 için% 99 Beyaz SSA Sodyum Sülfat Susuz
| Adedi: | 1 ton |
|---|---|
| Yükleme noktası: | Qingdao / Dalian / Tianjin limanı. |
| paket: | 50kg / 1000kg / 1250kg |
Demir Sülfat Monohidrat 91% Hafif Gri Toz FeSO4 H2O
| CAS hayır.:: | 17375-41-6 |
|---|---|
| formül:: | FeSO4 H2O |
| Üretim kapasitesi: | 5000 mt / ay |
Su Arıtma için% 16.5 Al2(SO4)3 Alüminyum Sülfat Tuzu Beyaz Pul
| Adedi: | 5 Ton |
|---|---|
| kullanım: | Su arıtma |
| Paketleme: | 25kg 50kg 1000kg PP + PE |
%16 - %17 Saflıkta Alüminyum Sülfat Tozu Alüminyum Sülfat Atıksu Arıtma
| Adedi: | 10 ton |
|---|---|
| kullanım: | Su arıtma |
| Paketleme: | 25kg 50kg 1000kg |
%99 İçerik Rafine Tuz Yumuşak Su Tuzla Arıtılmış Su Temizleyici Daha Az Safsızlık Saf Kurutulmuş
| HS Kodu: | 2501001900 |
|---|---|
| CAS kodu: | 7647-14-5 |
| EINECS: | 231-598-3 |

