Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ industrial grade magnesium chloride chemical ] eşleşme 234 Ürünler.
%98 Min. Endüstriyel Sıcak Sıkıştırılmış Ham Deniz Tuzu 7647-14-5 25kg 50kg Paket
| saflık: | %98 min |
|---|---|
| kullanım: | Sıcak kompres |
| Dış görünüş: | Beyaz Kristal |
%98 Min. Trisodyum Fosfat TSP Teknik Sınıf Endüstriyel Kullanım Tarımda Gübre
| Depolama koşulları: | Soğuk ve Kuru Bir Yerde Saklayın |
|---|---|
| Zehirlilik: | Zehirli değil |
| Kokusu: | Kokusuz |
99.2% Factory Price Na2co3 for Industry Used Soda Ash Light Sodium Carbonate
| modalite: | Beyaz Toz veya Kristal Parçacıklar |
|---|---|
| Einecs: | 231-867-5 |
| anahtar kelime: | hafif soda külü |
Gıda Katkı Maddeleri Sodyum Bikarbonat Kimyasal NaHCO3 Tozu 99% Ücretsiz Numune
| CAS: | 144-55-8 |
|---|---|
| HS: | 2836300000 |
| Saflık: | ≥99% |
Na2S2O5 Beyaz Kristal Toz 25kg Torba 96.5% Min Gıda Derecesi Natriyum Metabisülfit Çamaşır için
| görünüşü: | Beyaz ve Açık Sarı Kristal Toz |
|---|---|
| Saflık(%): | %96,5 Min |
| EINECS numarası: | 231-673-0 |
Gıda Sınıfı Sodyum Bikarbonat CAS 144-55-8 25kg'lık Torbalarda ve Kırılma İndisi 1.500 Yoğunluk 2.159 G/cm3
| Molecular Weight: | 84.01 |
|---|---|
| Melting Point: | 270ºC |
| Water Solubility: | 7.8g/100ml 18ºC |
Gıda kalitesi Sodyum Bikarbonat 144-55-8 Hayvan yemleri için Moleküler ağırlık 84.01 Erime noktası 270oC
| Molecular Weight: | 84.01 |
|---|---|
| Melting Point: | 270ºC |
| Water Solubility: | 7.8g/100ml 18ºC |
Yüksek Potansiyel Su İçi Mgso4 Gübre Etkinliğini Artırmak İçin
| Renk: | Saf beyaz |
|---|---|
| Moleküler formül: | MgSO4 |
| istikrar: | Normal Koşullarda Kararlı |
Endüstriyel Na2SO4 Sodyum Sülfat Susuz Sodyum Sülfat Cas 7757 82 6 Örnek 500g Ücretsiz Kozmetik Üretimi İçin
| Çözünürlük: | Suda çözünür |
|---|---|
| görünüşü: | Beyaz kristal toz |
| CAS: | 7757 - 82 - 6 |
%99 Susuz Sitrik Asit C6H8O7 Beyaz Parçacıklar Gıda Sınıfı
| görünüşü: | Beyaz parçacıklar veya kristal toz |
|---|---|
| Örnek: | 500g Ücretsiz |
| Kaynama noktası: | 760 mmHg'de 309.6 ± 42.0 ° C |

