Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ industrial grade magnesium chloride chemical ] eşleşme 234 Ürünler.
Gıda Sınıfı Susuz Sitrik Asit 30-100 Mesh Toz CAS 77-92-9 Temizlik İçin
| görünüşü: | Kristal pudra |
|---|---|
| Örnek: | 500g Ücretsiz |
| Kaynama noktası: | 760 mmHg'de 309.6 ± 42.0 ° C |
Na3po4.12H2O Sodyum Fosfat Tribazik Dodekahidrat Endüstriyel Kalitede Su Arıtımı İçin
| CAS: | 7601-54-9 |
|---|---|
| EINECS: | 231-509-8 |
| Melting Point: | 1340°c |
Food-Grade White Na2Co3 Soda Ash Light Used In Detergent Sodium Carbonate Soda Ash
| Paketleme: | 25kgs/ 50kgs/ 1000kgs çanta |
|---|---|
| HS kodu: | 2836200000 |
| Örnek: | 1000g içinde Ücretsiz |
Renkli Su Yumuşatıcı Tuz Tableti% 99,5 Saflıkta Gıda Endüstrisi Sınıfı
| saflık: | %99,5 dak. |
|---|---|
| kullanım: | Su Yumuşatma |
| Dış görünüş: | Beyaz veya renkli tabletler |
Sıcak Kompres için% 98 Sodyum Klorür Tuzu Endüstriyel Tuz 1 - 2mm
| saflık: | %98 min |
|---|---|
| kullanım: | Sıcak kompres |
| Dış görünüş: | Beyaz Kristal |
Gübre için 4-6mm Magnezyum Sülfat Tuzu Magnezyum Sülfat Heptahidrat 99Dk
| Dış görünüş: | Beyaz Kristal, Beyaz Granül |
|---|---|
| Saflık: | %99 dk |
| Boyut: | 4-6mm |
Beyaz Toz Rafine Tuz Endüstriyel Tuz% 99 60-80 Mesh CAS 7647-14-5
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| CAS Numarası.: | 7647-14-5 |
| MF: | NaCI |
25kg TSP Kristal Trisodyum Fosfat CAS 7601-54-9 Endüstriyel Gıda Sınıfı Çözünürlük H2O'da Az Çözünür
| CAS: | 7601-54-9 |
|---|---|
| EINECS: | 231-509-8 |
| Melting Point: | 1340°c |
NaCl% 94,5 Min Beyaz Deniz Tuzu Yetiştirme ve Turşu İçin Endüstriyel Tuz
| Dış görünüş: | Beyaz Kristal Tane |
|---|---|
| Boyut: | 1-5mm |
| Örnek: | Özgür |
Gübre Sınıfı Nh4cl Tuzu Katı Stearil Trimetil Granül Amonyum Klorür 12125-02-9
| Örnek: | Mevcut 500g |
|---|---|
| Tehlikeli/Hayır: | olmayan |
| Erime noktası: | 340-341ºC |

