Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ industrial salt nacl ] eşleşme 81 Ürünler.
Kuru Yer Depolama Endüstriyel Su Yumuşatma için Rafine Tuz Sadece Yüksek Standartlar
| Kaynama noktası: | 1465°C |
|---|---|
| Moleküler ağırlık: | 58,44 gr/mol |
| Depolama: | Soğuk ve Kuru Bir Yerde Saklayın |
Endüstriyel sınıf 99% saflık Yumuşak su tuz kristalleri
| PH: | 7 |
|---|---|
| sudaki çözünürlük: | 359 defter |
| yoğunluk: | 2.16 G/cm3 |
1mm-5mm Beyaz Ham Deniz Tuzu Beyaz Kristal Tane% 94,5 Min Ücretsiz Numune
| Dış görünüş: | Beyaz Kristal Tane |
|---|---|
| Saflık (%): | %94,5 Min |
| Boyut: | 1-5mm |
Sıcak Sıkıştırılmış Kristal Ham Deniz Tuzu %98 Endüstriyel Sodyum Klorür
| kullanım: | Sıcak kompres |
|---|---|
| Dış görünüş: | Beyaz Kristal |
| Boyut: | 1 - 2 mm / 2 - 4 mm / 4 - 6 mm / 6 - 8 mm |
%98 Min. Endüstriyel Sıcak Sıkıştırılmış Ham Deniz Tuzu 7647-14-5 25kg 50kg Paket
| saflık: | %98 min |
|---|---|
| kullanım: | Sıcak kompres |
| Dış görünüş: | Beyaz Kristal |
Su Yumuşatıcı ISO Onayı İçin Endüstriyel Sınıf Küresel Tuz Tabletleri
| CAS Numarası.: | 7647-14-5 |
|---|---|
| HS numarası: | 2501001900 |
| Saflık: | %99 |
Suda çözünürlük 359 G/L Rafine tuz kaynama noktası 413 °C En iyi seçim
| Solubility In Water: | 359 G/L |
|---|---|
| Solubility: | Soluble In Water |
| Boiling Point: | 1,413 °C |
SGS Beyaz Renk Yumuşatıcı Tuz Tabletleri Yüzme Havuzu Tuzu CAS 7647-14-5
| sınıflandırma: | Karbonat |
|---|---|
| CAS NUMARASI: | 7647-14-5 |
| MF: | NaCI |
%99 Su Yumuşatma Tuzu 500G Ücretsiz Numune Yumuşatma Tuzu Endüstriyel Gıda Sınıfı Kaya Tuzu İle
| yoğunluk: | 2.16 G/cm3 |
|---|---|
| Sınıf: | Endüstriyel/Gıda Sınıfı |
| Tatmak: | Tuzlu |
Yüksek Saflıkta Yumuşatıcı Tuz Tabletleri İyon Değiştirme Reçine Rejeneratörü
| HS: | 2501001900 |
|---|---|
| Saflık: | %99 |
| başka bir isim: | İyon değiştirici reçine rejeneratörü |

