Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ industrial salt nacl ] eşleşme 81 Ürünler.
Petrol Sondaj Hammaddesi Kimyasalları Kalsiyum Klorür Susuz Peletler% 94 Min
| CAS: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Saflık: | %94dk |
| görünüşü: | Beyaz Peletler |
Sülfürlenme Kalsiyum klorür Kimyasal Kalsiyum klorür Suz
| Örnek: | Özgür |
|---|---|
| Boyut: | 10 - 15cm / 15 - 20cm / 20 - 30cm |
| Paket: | 25kg / 1000kg |
Cam Yapımı İçin% 99,2 Saflıkta Beyaz Toz Sodyum Karbonat Kimyasalı
| formül: | Na2CO3 |
|---|---|
| CAS: | 497-19-8 |
| Adedi: | 1 ton |
Beyaz Toz Kalsiyum Klorür Susuz CaCl2 Dökme CAS 10043-52-4 Kükürt Giderme
| Adedi: | 30 kilo |
|---|---|
| Boyut: | 10cm / 10 - 15cm / 15 - 20cm |
| paket: | 25kg / 30kg / 1000kg |
Kükürt Giderme İçin Cacl2 Susuz% 94 Kalsiyum Klorür Kimyasalı
| Adedi: | 30 kilo |
|---|---|
| Boyut: | 10cm / 15cm / 20cm |
| paket: | 30kg / 1000kg |
ISO Onayı Kalsiyum klorür Kimyasal Kalsiyum klorür Toplu CAS 10043-52-4 Buzdolaplarda Kullanılan Soğutucu Maddeler
| Örnek: | Özgür |
|---|---|
| Boyut: | 10cm / 10 - 15cm / 15 - 20cm / 20 - 30cm |
| Paket: | 25kg / 30kg / 1000kg |
Beyaz Magnezyum Sülfat Heptahidrat Tek Tip Boyut CAS 10034-99-8
| Renk: | beyaz |
|---|---|
| menşe yeri: | Çin |
| Saflık: | %99 |
Gıda Cas 7757-83-7'de Beyaz Kristal Toz Sodyum Sülfit
| CAS: | 7757-83-7 |
|---|---|
| HS: | 2832100000 |
| görünüşü: | Beyaz kristal tozu |
Çok Amaçlı NA2CO3 Soda Külü Hafif Toz Yıkama Kimyasal Formülü
| CAS NUMARASI: | 497-19-8 |
|---|---|
| Saflık: | %99,20 |
| kullanım: | Yaygın olarak kullanılan |
Beyaz Kristal Hafif Soda Külü Tozu CAS 497-19-18 ISO Onayı
| İstifleme Yoğunluğu: | 500-600kg/m³ |
|---|---|
| HS: | 2836200000 |
| CAS: | 497-19-18 |

