Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ industrial salt nacl ] eşleşme 81 Ürünler.
Beyaz Endüstriyel Tuz NACL Sodyum Klorür Tozu CAS 7647-14-5
| CAS: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Diğer isimler: | Rafine Endüstriyel Tuz |
| kullanım: | Kimyasal |
JIUCHONG Sodyum Klorür Nacl Rafine Endüstriyel Tuz %99 Kar Küreme Tuzu İthalatı
| Kullanım: | Su Yumuşatma, Kimyasal Üretim ve Yolların Buzunu Çözme |
|---|---|
| Depolamak: | Serin, kuru bir yerde saklayın |
| Yoğunluk: | 2.16 G/cm3 |
NaCl% 94,5 Min Beyaz Deniz Tuzu Yetiştirme ve Turşu İçin Endüstriyel Tuz
| Dış görünüş: | Beyaz Kristal Tane |
|---|---|
| Boyut: | 1-5mm |
| Örnek: | Özgür |
Beyaz Toz Rafine Tuz Endüstriyel Tuz% 99 60-80 Mesh CAS 7647-14-5
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| CAS Numarası.: | 7647-14-5 |
| MF: | NaCI |
1465°C kaynama noktasına ve tuzlu tadına sahip kokusuz endüstriyel tuz
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| yoğunluk: | 2.16 G/cm3 |
| Kimyasal formül: | NaCI |
% 99 Saflık Endüstriyel tuz Moleküler ağırlık 58.44 G/mol Çözünürlük
| görünüşü: | Beyaz kristal katı |
|---|---|
| Kimyasal formül: | NaCI |
| Saflık: | % 99 |
Gıda Sınıfı Su Hazırlayıcı Tuz Endüstriyel Tuz% 99 İçerik Beyaz Yuvarlak Pul
| Boyut: | 2 CM Çapında |
|---|---|
| Tek Parça Ağırlığı: | 6-8g |
| Kalınlık: | 1cm |
Sıcak Kompres için% 98 Sodyum Klorür Tuzu Endüstriyel Tuz 1 - 2mm
| saflık: | %98 min |
|---|---|
| kullanım: | Sıcak kompres |
| Dış görünüş: | Beyaz Kristal |
% 94,5 Yüksek Saflıkta Endüstriyel Tuz Ham Büyük Taneli Deniz Tuzu Sodyum Klorür
| CAS Numarası.: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Saflık: | %99,4 |
| MF: | ClNa |
Kimyasal Formül NaCl Moleküler Ağırlık 58.44 G/Mol Yüksek Standartlara Sahip Kaya Tuzu
| Kokusu: | Kokusuz |
|---|---|
| görünüşü: | Beyaz kristal katı |
| yoğunluk: | 2.16 G/cm3 |

