Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ raw material chemicals ] eşleşme 228 Ürünler.
Atıksu Arıtma Hammadde Kimyasalları% 28 PAC Poli Alüminyum Klorür Topaklayıcı
| Dış görünüş: | açık sarı toz |
|---|---|
| Adedi: | 3 Ton |
| MF: | [Al2(Oh)Ncl6-N]M |
%99,9 İçerik Hammadde Kimyasallar Kabartma Tozu Tozu Çift Ayrışma Prosesi
| Seviye: | yem sınıfı |
|---|---|
| Üretim Tekniği: | Çift Ayrıştırma İşlemi |
| İçerik: | %99,9 |
Gübre Hammaddesi Magnezyum Sülfat Monohidrat Pelet 14168-73-1 %99 Min
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| MF: | MgSO4.H2O |
| Dış görünüş: | Beyaz Küresel |
Eriyen Kar Kalsiyum Klorür Kimyasal Kalsiyum Klorür Susuz GB Standardı
| CAS Numarası.: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Renk: | beyaz |
| Saflık: | %94 |
%75-%80 İçerik Yoğun Magnezyum Oksit Tozu Yapı Malzemesi
| CAS: | 1309-48-4 |
|---|---|
| İçerik: | %75 - %80 |
| kullanma: | Mimari Malzeme Endüstrisi |
1mm-5mm Beyaz Ham Deniz Tuzu Beyaz Kristal Tane% 94,5 Min Ücretsiz Numune
| Dış görünüş: | Beyaz Kristal Tane |
|---|---|
| Saflık (%): | %94,5 Min |
| Boyut: | 1-5mm |
Su Arıtma Yetiştiriciliği için 1-5mm% 94,5 Min Beyaz Ham Deniz Tuzu NaCl
| Dış görünüş: | Beyaz Kristal Tane |
|---|---|
| Saflık (%): | %94,5 Min |
| Paketleme: | 50kg / 1000kg jumbo çanta ve özel paket. |
Kar Eritme Maddesi İçin% 46 Magnezyum Klorür Kimyasal Magnezyum Klorür Hekzahidrat
| Moleküler ağırlık: | 203.3 |
|---|---|
| CAS Numarası.: | 7791-18-6 |
| Sınıf standardı: | Endüstriyel / Gıda Sınıfı |
Saflık% 94,5 Ham Banyo Tuzu Kazan Suyu Arıtma Tuzu 5-10mm Taneciklik
| Renk: | Yarı Saydam Kristal Parçacık |
|---|---|
| HS numarası: | 2501001900 |
| EINECS: | 231-598-3 |
Endüstriyel Kalite Çiğ Deniz Tuzu 5-20mm Su Arıtımı için Granüller
| CAS: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Granüler boyut: | 5-20mm |
| Renk: | Beyaz renk |

