Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ raw material chemicals ] eşleşme 228 Ürünler.
%98 Min. Endüstriyel Sıcak Sıkıştırılmış Ham Deniz Tuzu 7647-14-5 25kg 50kg Paket
| saflık: | %98 min |
|---|---|
| kullanım: | Sıcak kompres |
| Dış görünüş: | Beyaz Kristal |
İçerik %94,5 Endüstriyel Tuz Büyük Ham Deniz Tuzu Parçacığı Yüksek Saflıkta CAS 7647-14-5
| HS Kodu: | 2501001900 |
|---|---|
| Taneli Boyut: | 5-20mm |
| CAS kodu: | 7647-14-5 |
Endüstriyel Sınıf Mgcl2 X 6h2o Magnezyum Klorür Kimyasal CAS 7791-18-6
| Başvuru: | Magnezyum Kurulu, Kar Eritme Maddesi |
|---|---|
| Dış görünüş: | beyaz pul |
| EINECS numarası: | 232 - 094 - 6 |
Beyaz Toz Sodyum Bikarbonat Kimyasal CAS 144-55-8 Suda Çözünür
| sınıflandırma: | Karbonat |
|---|---|
| CAS Numarası.: | 144-55-8 |
| HS Kodu: | 2836300000 |
Metalurji Endüstrisi Mgcl2 Susuz Magnezyum Klorür Kimyasal CAS 7786-30-3
| Örnek: | Özgür |
|---|---|
| Adedi: | 1 ton |
| Konteyner Kapasitesi: | 25 Ton |
Endüstriyel Sınıf% 99 Kristal Sodyum Karbonat Kimyasal Soda Külü Işık
| Anavatan: | Çin |
|---|---|
| Başvuru: | Daldırma Sondaj sıvısı Deterjan |
| EINECS: | 231-867-5 |
Cam Yapımı İçin% 99,2 Saflıkta Beyaz Toz Sodyum Karbonat Kimyasalı
| formül: | Na2CO3 |
|---|---|
| CAS: | 497-19-8 |
| Adedi: | 1 ton |
50kg 1000kg Magnezyum Klorür Kimyasal Mgcl2 Susuz Beyaz Gri Pul
| Adedi: | 50 kilo |
|---|---|
| Yükleme noktası: | Dalian / Qingdao Limanı |
| Saflık: | %99 |
Yapı Malzemeleri Magnezyum Klorür Kimyasal MgCl2 Susuz 7786-30-3
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Şekil: | Gri beyaz pul |
| paket: | 25kg / 50kg / 1000kg |
Besleyici Güçlendirici Magnezyum Klorür Kimyasal Mgcl2 * 6h20 Ücretsiz Numune
| Erime noktası: | 117 °C |
|---|---|
| CAS NUMARASI: | 7791-18-6 |
| Renk: | beyaz |

