Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ industrial grade magnesium chloride chemical ] eşleşme 234 Ürünler.
Çiftlik Çimentoları için Çok Kullanımlı Su Sıvısız Magnezyum Klorür Su Sıvısız Toz
| görünüşü: | Beyaz toz |
|---|---|
| Saflık: | %99 dk |
| Paketleme: | 25kg / 50kg / 1000kg |
Tüylü kumaş doldurma için renksiz susuz magnezyum klorür Mgcl2 toz flakes
| CAS NO.: | 7786-30-3 |
|---|---|
| Saflık: | % 98 |
| Anahtar Kelime: | Susuz Magnezyum Klorür |
98% Min Hammadde Kimyasallar Magnezyum klorür Susuz Blok Çimento için
| görünüşü: | Beyaz Blok |
|---|---|
| Saflık: | %98 dak. |
| Paketleme: | 25kg / 50kg / 1000kg |
Endüstriyel sınıf 74% Kalsiyum klorür dihidrat CaCl2 Çeşitli Kurutma Malzemesi
| Kullanımı: | Nem alma, Kar erimesi |
|---|---|
| Adedi: | 10 ton |
| CAS NO.: | 10043 - 52 - 4 |
Beyaz Toz Sodyum Silikat Na2sio3 Endüstriyel Sınıf Beton için
| Sınıf Standartı: | Endüstriyel seviye |
|---|---|
| Diğer adı: | Sodyum trisilikat |
| Örnek: | 500g Ücretsiz |
Eriyen Kar Kalsiyum Klorür Kimyasal Kalsiyum Klorür Susuz GB Standardı
| CAS Numarası.: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Renk: | beyaz |
| Saflık: | %94 |
CaCl2 Kalsiyum Klorür Kimyasal Dikenli Top Kalsiyum Klorür Susuz Endüstriyel Sınıf
| CAS Numarası.: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Dış görünüş: | Beyaz Granüller |
| Paketleme: | 25KG/1000KG ÇANTA |
Yüksek Saflıkta Feso4 Heptahidrat Endüstriyel Sınıf Ferrik Sülfat Heptahidrat
| sınıflandırma: | Sülfat |
|---|---|
| CAS Numarası: | 7720-78-7 |
| Saflık: | %98 |
ISO Endüstriyel Sınıf Demir Sülfat Monohidrat Demir Sülfat Monohidrat
| Ürün Adı: | Demir Sülfat Monohidrat |
|---|---|
| CAS NO.: | 13463 - 43 - 9 |
| Sınıf: | Tarım Sınıfı, Endüstriyel Sınıf |
25kg / 1000kg Kalsiyum Klorür Kimyasal% 74 Min CaCl2 dihidrat Beyaz Pul
| kullanım: | Nem alma, Kar erimesi |
|---|---|
| MF: | CaCl2 |
| CAS Numarası.: | 10043-52-4 |

