Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ industrial grade magnesium chloride chemical ] eşleşme 234 Ürünler.
Kuru depolama Susuz Magnezyum klorür Susuz pullar %99 CAS 7791-18-6
| MF: | mgcl2 |
|---|---|
| Depolama: | Kuru Yer |
| Uygulama: | Hücreleme, buz çözme maddesi, gübre |
Kükürt Giderme İçin Cacl2 Susuz% 94 Kalsiyum Klorür Kimyasalı
| Adedi: | 30 kilo |
|---|---|
| Boyut: | 10cm / 15cm / 20cm |
| paket: | 30kg / 1000kg |
Bulk 99% Powder Industrial Grade Na2so4 Powder Sodium Sulphate Na2SO4 For Detergent
| HS kodu: | 2833110000 |
|---|---|
| Raf ömrü: | 2 yıl |
| Örnek: | Ücretsiz 500g |
Industrial Grade White Powder 99% 25 Kg Price Sodium Sulphate Anhydrous 7757-82-6
| HS kodu: | 2833110000 |
|---|---|
| Raf ömrü: | 2 yıl |
| Örnek: | Ücretsiz 500g |
Sülfürlenme Kalsiyum klorür Kimyasal Kalsiyum klorür Suz
| Örnek: | Özgür |
|---|---|
| Boyut: | 10 - 15cm / 15 - 20cm / 20 - 30cm |
| Paket: | 25kg / 1000kg |
Gıda Endüstriyel Sınıf Tetrasotyum Pirophosfat Tozu TSP
| EINECS numarası: | 231-509-8 |
|---|---|
| Çözünürlük: | Suda yüksek oranda çözünür |
| PH: | 12 (% 5 çözeltisi) |
High Quality Industrial Grade Powder Aluminum Sulfate 25kg Al2(SO4)3 of CAS 10043-01-3
| Moq: | 25 ton |
|---|---|
| Kullanım: | Su arıtma |
| Paketleme: | 25kg 50kg 1000kg |
Konteyner Kapasitesi 20-25 Ton Kokusuz Magnezyum klorürünün kaynama noktası 1412.C
| Cas No: | 7786-30-3 |
|---|---|
| Boiling Point: | 1412°C |
| Density: | 2.32 G/cm3 |
Industrial Grade 96% Powder SMBS Crystalline Or Powder Sodium Metabisulfite Chemical CAS 7681-57-4
| Moq: | 10 ton |
|---|---|
| Dış görünüş: | Beyaz kristal toz |
| Ph: | 3.5-5 |
High Quality 99.2% Purity Industrial Grade Sodium Carbonate Dense Soda Ash For Glass Detergents
| Paketleme: | 25kgs/ 50kgs/ 1000kgs çanta |
|---|---|
| HS kodu: | 2836200000 |
| Örnek: | 1000g içinde Ücretsiz |

