Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ industrial grade magnesium chloride chemical ] eşleşme 234 Ürünler.
25 Kg'lık Çuval Endüstriyel Kalite Toz %99.6 Min. C2H2O4 Oksalik Asit Tedariki İçin CAS 144-62-7 Kaynama Noktası 760 MmHg'de 309.6±42.0 °C
| görünüşü: | Beyaz Kristal |
|---|---|
| Örnek: | 500g Ücretsiz |
| Kaynama noktası: | 760 mmHg'de 309.6 ± 42.0 ° C |
Industrial Grade NaHCO3 White Powder Detergent 99% Baking Soda Powder 25kg Sodium Bicarbonate
| Paketi: | 25/50kg PP+PE Çantalar |
|---|---|
| Örnek: | Serbestçe 500g-1000g |
| Raf ömrü: | 2 yıl |
Ücretsiz Örnek Endüstriyel Kaliteli Kauçuk Silikon Dioksit Sio2 % 99 Saf Beyaz Karbon Silikon Yapıştırıcılar için Sıvı
| Solubility: | Difficult |
|---|---|
| Sample: | Free |
| MOQ: | 25tons |
Industrial Grade Factory Price 96% High Purity Powder Na2s2o5 Sodium Metabisulfite
| HS kodu: | 2832100000 |
|---|---|
| Diğer İsim: | Sodyum metabisülfit |
| Dış görünüş: | Beyaz kristal toz |
Su Yumuşatıcı ISO Onayı İçin Endüstriyel Sınıf Küresel Tuz Tabletleri
| CAS Numarası.: | 7647-14-5 |
|---|---|
| HS numarası: | 2501001900 |
| Saflık: | %99 |
Bulk Food Grade 99 Purity Magnesium Oxide Mgo Powder with 200 Mesh Particle Size
| Sınıflandırma: | Magnezyum oksit |
|---|---|
| Einecs hayır: | 215-171-9 |
| Sınıf Standardı: | Sanayi sınıfı |
% 85 Magnezyum Oksit Gübre Hafif Yanmış Endüstriyel Sınıf
| sınıflandırma: | Magnezyum oksit |
|---|---|
| EINECS Hayır: | 215-171-9 |
| Sınıf standardı: | Endüstriyel seviye |
%74 Min Kalsiyum Klorür Kimyasal Kalsiyum Klorür Dihidrat CAS 10043-52-4
| CAS: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Paketleme: | 25kg / 1000kg |
| Seviye: | Gıda Sınıfı, Endüstriyel Sınıf |
Endüstriyel Kalite Çiğ Deniz Tuzu 5-20mm Su Arıtımı için Granüller
| CAS: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Granüler boyut: | 5-20mm |
| Renk: | Beyaz renk |
Endüstriyel Kullanım Beyaz Kalsiyum Klorür Dihidrat Pul GB Standardı
| MF: | CaCl2.2H2O |
|---|---|
| Saflık: | %74 - %77 |
| kalite standardı: | GB / T26520-2011 |

