Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ industrial grade magnesium chloride chemical ] eşleşme 234 Ürünler.
Endüstriyel Kalite Ham Deniz Tuzu NaCl %94.5 Saflık 5-20mm Granüller
| CAS: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Granüler boyut: | 5-20mm |
| Renk: | Beyaz renk |
Endüstriyel Kalite Deniz Tuzu Dondurma ve Su Arıtma için 94.5% Saflık
| CAS: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Granüler boyut: | 5-20mm |
| Renk: | Beyaz renk |
CAS 7791-18-6 %46 Min Magnezyum Klorür Hekzahidrat MgCl2.6H2O
| Gidiş limanı: | Qingdao limanı |
|---|---|
| Adedi: | 5 Ton |
| paket: | 25kg / 50kg / 1000kg |
CHLORIDE Sınıflandırma Magnezyum klorür Heksahidrat Kokusuz Performans
| Saflık: | %46 Min |
|---|---|
| Örnek: | 500g Ücretsiz |
| çözünürlük: | Suda çözünebilir |
94% Katı Gıda Sınıfı Kalsiyum Klorür Kuru Ajan Mineral Toz Olarak Su Sıvısız Toz
| Adı: | Kalsiyum Klorür Susuz |
|---|---|
| HS kodu: | 2827200000 |
| Kalıcılık süresi: | 2 yıl |
Gıda Sınıfı Magnezyum Sülfat Monohidrat Bileşik Gübre Kurutucu CAS 14168-73-1
| CAS NO.: | 14168-73-1 |
|---|---|
| Erime noktası:: | 150°C |
| Paket: | 25kg/50kg/1000kg PP+PE |
Akvakültür 46% Magnezyum klorür Heksahidrat Mgcl2 Akvakültür endüstrisi için
| Saflık: | %46 Min |
|---|---|
| CAS Numarası.: | 7791-18-6 |
| Kullanımı: | Su Ürünleri, Kar Eritme |
Industrial Grade 97% Powder Food Grade Sodium Sulfite Na2SO3 Cas 7757-83-7 For Printing
| Menşe yeri: | Shandong, Çin |
|---|---|
| Raf ömrü: | 2 yıl |
| Saflık: | % 97 |
Gübre Sınıfı Magnezyum Sülfat Monohidrat Tozu MgsoH2O
| İsim: | Magnezyum Sülfat Monohidrat |
|---|---|
| Moleküler formül: | Mgso H2O |
| kullanım: | Gübre |
Endüstriyel Sınıf Su Arıtma Pac Poly Alüminyum Klorür Tozu% 28
| sınıflandırma: | Kimyasal Yardımcı Ajan |
|---|---|
| Adedi: | 3 Ton |
| Diğer isimler: | PAC |

