Tüm ürünler
-
Magnezyum Sülfat Tuzu
-
Amonyum Sülfat Kimyasal
-
Sodyum Karbonat Kimyasalı
-
Kalsiyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum Klorür Kimyasalı
-
Magnezyum oksit
-
Hammadde Kimyasalları
-
Sodyum Metabisülfit Kimyasalı
-
Sodyum Bikarbonat Kimyasalı
-
poli alüminyum klorür
-
Alüminyum Sülfat Tuzu
-
Demir Sülfat Kimyasalı
-
endüstriyel tuz
-
Sodyum sülfat
-
sodyum sülfat
-
Tarım Gübreleri
-
Jaime GonzalezJIUCHONG'un uzun vadeli karşılıklı başarıyı sağlamak için mükemmel ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.
anahtar kelimeler [ industrial grade magnesium chloride chemical ] eşleşme 234 Ürünler.
Magnezyum klorür Beyaz Suz 7786-30-3 Cas No 25kg'den 1000kg'a kadar Paket Kapasite
| Application: | Celling, Deicing Agent, Fertilizer |
|---|---|
| Odor: | Odorless |
| Melting Point: | 714°C |
% 99 Sitrik Asit Suz Tuz Kristal Toz Endüstriyel Sınıf CAS 77-92-9 Saklama Süresi 2 Yıl Moleküler Ağırlık 192.124
| görünüşü: | Kristal pudra |
|---|---|
| Örnek: | 500g Ücretsiz |
| Kaynama noktası: | 760 mmHg'de 309.6 ± 42.0 ° C |
Endüstriyel Sınıf Granül Suda Çözünür Tarım Demir Sülfat Heptahidrat
| MOQ: | 10Tons |
|---|---|
| Packaging: | 25kg/50kg/1000kg Can Be Customized |
| Color: | Green |
% 99 Min Beyaz Toz Sodyum Bikarbonat Kimyasal Endüstriyel Sınıf Yem Sınıfı
| Saflık: | %99 dk |
|---|---|
| CAS: | 144-55-8 |
| Dış görünüş: | Beyaz toz |
Saflık 95.21 G/mol Magnezyum klorür Susuz Serbest Örnek Kaynama Noktası dahil 1412.C
| Hs Code: | 2827310000 |
|---|---|
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
| Boiling Point: | 1412°C |
Yıkama Baskı Boyama Sodyum Sülfat Susuz Endüstri Sınıfı
| Konteyner Kapasitesi: | 27 ton |
|---|---|
| Örnek: | Ücretsiz örnek |
| Adedi: | 50 kilo |
Industrial Grade Sodium Metabisulfite Powder Na2S2O5 in 25kg Bag - Soluble in Water and Used as Bleaching Agent
| İstikrar: | Nemde kolayca bozulur ve havaya maruz kaldığında kolayca sodyum sülfat haline oksidlenir. |
|---|---|
| Moleküler formül: | Na2S2O5 |
| Koku: | Sülfürlü Koku |
Uygun Fiyatlı Diamonyum Fosfat Endüstriyel Sınıf Beyaz Renk CAS 7783-28-0
| Moleküler ağırlık: | 132.056 |
|---|---|
| istikrar: | İstikrarlı Performans |
| Zehirlilik: | Zehirli değil |
ISO Onayı Kalsiyum klorür Kimyasal Kalsiyum klorür Toplu CAS 10043-52-4 Buzdolaplarda Kullanılan Soğutucu Maddeler
| Örnek: | Özgür |
|---|---|
| Boyut: | 10cm / 10 - 15cm / 15 - 20cm / 20 - 30cm |
| Paket: | 25kg / 30kg / 1000kg |
Petrol Sondajı Kalsiyum Klorür Kimyasal Kalsiyumklorid Dihidrat Endüstriyel Sınıf
| kullanım: | Petrol sondajı |
|---|---|
| görünüm: | Beyaz toz |
| Ana bileşenler: | CaCl2 |

